Przejdź do treści

EXTRA 10% DISCOUNT FOR ANY ORDER WITH CODE "BLISSFUL10" FREE SHIPPING FOR EVERY ORDER

Days
Hours
Minutes
Seconds

O NAS

  Nasza Historia

  Michał i Rafał wraz z ich rodzinami i przyjaciółmi tworzą platformę Blissful Ceremony, na której znajdziesz akcesoria do ceremonii i rytuałów z całego świata. Oprócz samej platformy organizują również regularne ceremonie i eventy takie jak kąpiele lodowe, ćwiczenia oddechowe, ceremonie kakao, rapéh czy malowania ceramiki.

  Zdecydowanie najbardziej znanym produktem Blissful Ceremony jest niesłodzone kakao klasy ceremonialnej, które jest używane w ceremoniach kakaowych na całym świecie. Regularnie organizujemy ceremonie kakao, podczas których pijemy kakao i miło spędzamy czas z uczestnikami ceremonii. Po pierwszym spotkaniu z oryginalnym peruwiańskim kakao, od razu postanowiliśmy dzielić się tym doświadczeniem ze światem. Zawsze skupiamy się na zdrowiu, więc wprowadziliśmy na rynek peruwiańskie kakao Criollo ze starannie wyselekcjonowanymi grzybami witalnymi i adaptogenami. Mamy nadzieję spotkać się z Tobą pewnego dnia i podzielić się podziwem nad cudem życia, wdzięcznością i intencją przy spienionym napoju kakaowym!

  Misją Blissful Ceremony jest dostarczanie najwyższej jakości akcesoriów i setów używanych do prowadzenia ceremonii i rytuałów z całego świata. Uważamy, że z każdego zakątka świata, jak i z każdej kultury możemy się wiele nauczyć. Chcielibyśmy, aby każda osoba zainteresowana dana ceremonia miała możliwość znalezienia u nas wszystkich potrzebnych informacji, akcesoriów oraz wsparcia. W planach mamy między innymi wprowadzenie ceremonii yerba mate z Argentyny, Hammam z Maroka, Bani z Rosji, Herbaty z Japonii czy Sauny z Finlandii (i wielu wielu innych)

  Michał

  Pomysłodawca i siła napędowa Blissful Ceremony. Michał od wielu lat interesuje się ceremoniami i rytuałami z różnych zakątków świata. To on najczęściej przewodzi eventem, pomagając uczestnikom przygotować się do ceremonii, dba o ich komfort, jak również wspiera w procesie integracji doświadczenia.

  Rafał

  kreatywny umysł i moc sprawcza Blissful Ceremony. To on dba o to, aby każdy zestaw ceremonialny, który do Was przychodzi, był piękny i wyjątkowy. Dzięki niemu cały proces od momentu pierwszego kontaktu z nami aż po otrzymanie zestawu jest bardzo indywidualny. Oprócz bycia guidem podczas ceremonii dba o niezapomniane i pożywne doświadczenie kulinarne – bardzo chwalone podczas naszych ceremonii.

  Ola

  Wszechstronne zdolności i całościowa perspektywa sprawiają, że Ola wspiera nas na każdym kroku od pomysłu do realizacji. Swoją uważnością i wiedzą niejednokrotnie ukierunkowuje nas na prawidłową drogę. Ola wspiera uczestników jako guide, dając im głębokie poczucie wsparcia i komfortu.

  Nadia

  Kreatywny i lotny umysł, jak również głębokie zrozumienie działania naszych akcesoriów pomaga Nadii w precyzyjnej i zrozumiałej komunikacji tego czym się zajmujemy. Nadia przewodzi naszą komunikacją na mediach społecznościowych w sposób ciekawy i innowacyjny.

  Wiktor

  Bardzo dynamiczny i doświadczony guide. Dba o to, aby każdy z uczestników czuł się u nas jak u siebie w domu. Wiktor słynie ze zdolności sportowych i pomaga uczestnikom kąpieli lodowych przygotować się do doświadczenia oraz motywuje w jego trakcie, jak również upewnia się, że uczestnicy wykonują aktywności w sposób bezpieczny.

  Sebastian

  Sumienny i gruntowny charakter pomaga mu w komponowaniu dla Was niepowtarzalnych i najwyższej jakości zestawów. Sebastian dba o każdy szczegół z myślą o tym, aby osoba otrzymująca zestaw była w pełni usatysfakcjonowana a wręcz zachwycona.

  Justyna

  Wszechstronnie uzdolniona i kreatywna dusza. Sprawia, że nasze rękodzieła z ceramiki są piękne i unikatowe. Justyna przewodzi pełnym procesem od pomysły do wypalenia gotowych dzieł, którymi cieszą się nasi odbiorcy.

  Adam

  Wieloletnie doświadczenie w ceremoniach masażu i sauny. Interesuje się ziołami i ich właściwościami. Sam zbiera i komponuje zestawy i naturalne kadzidła którymi zachwycają się nasi odbiorcy.

  CO NAS WYRÓŻNIA?

  ZAANGAŻOWANIE

  WIEDZA

  DOŚWIADCZENIE