Przejdź do treści

[Oferta Limitowana] Otrzymujesz 5% zniżki za każde zakupy przekraczające 99 PLN, 10% przy zakupach powyżej 199 PLN, i aż 15% przy kwocie 299 PLN!

Days
Hours
Minutes
Seconds

EXTRA 10% DISCOUNT FOR ANY ORDER WITH CODE "BLISSFUL10" FREE SHIPPING FOR EVERY ORDER

Days
Hours
Minutes
Seconds

Platforma BlissfulCeremony.com

Nasza platforma oferuje szeroki wybór autentycznych produktów z kategorii bio i eko, oraz wybór rzeczy, które nierzadko uważane są za ezoteryczne. Ponadto, nasze bogate zasoby zawierają wiele pomysłów na idealny upominek lub prezent. Jeśli szukacie niebanalnego pomysłu na prezent dla osoby bliskiej, to trafiłeś/aś we właściwe miejsce.  Serdecznie zapraszamy do naszego centrum ceremonialnego we Wroclawiu, gdzie będziecie mogli osobiście obejrzeć i dotknąć każdego produktu. Chętnie pomożemy w wyborze i udzielimy fachowej porady.

Jest to doskonałe miejsce dla osób, które poszukują inspiracji, wiedzy i unikalnych produktów, które odzwierciedlają wartości związane z zrównoważonym stylem życia.

W zależności od intencji, które kierują Twoją ceremonią, każdy może skorzystać z gotowych zestawów rytuałów i doświadczyć ich wpływu na swoje życie. Wiele z intencji ma charakter:

  • oczyszczający
  • uzdrawiający
  • wzmacniający relacje partnerskie
  • przyciągający miłość lub dobrobyt
Oddechowy