Przejdź do treści

[Oferta Limitowana] Otrzymujesz 5% zniżki za każde zakupy przekraczające 99 PLN, 10% przy zakupach powyżej 199 PLN, i aż 15% przy kwocie 299 PLN!

Days
Hours
Minutes
Seconds

EXTRA 10% DISCOUNT FOR ANY ORDER WITH CODE "BLISSFUL10" FREE SHIPPING FOR EVERY ORDER

Days
Hours
Minutes
Seconds
Strona główna » SPOTKANIA ONLINE

SPOTKANIA ONLINE

 

Ceremonie Grupowe

Kalendarz eventów grupowych Blissful Ceremony


29.04.2023, Wrocław (Karwiany)

Ice Bath, Jacuzzi, Cacao, Rapéh Ceremony


 Film Promocyjny – 29.04.2023 

Ice Bath, Jacuzzi, Cacao, Rapéh Ceremony

Zapraszam na nasz unikatowy event z kąpielą lodowa i ceremonią kakao.

W te chłodne dni niech znów zrobi się ciepło i przytulnie! Po raz kolejny czeka Cię otwierający serce kontakt w przyjaznej przestrzeni, wsparty kojącą mocą ceremonialnego kakao.

Oryginalne, nieprzetworzone kakao do dziś nazywane jest “złotem Inków”. Ten tradycyjny napój roślinny pomaga nam wejść w głęboką i uczącą podróż. Nasze kakao przygotowujemy na bazie wegańskiego mleka i wyselekcjonowanych przypraw, które wspomagają działanie kakao ceremonialnego. Na poziomie fizycznym, to kakao daje energię i jest bogate w minerały, przeciwutleniacze, wyzwala serotoninę i dopaminę w mózgu. Na poziomie mentalnym i energetycznym, ceremonialne kakao ma głębokie i terapeutyczne, a także euforyczne i relaksujące działanie. Praca z kakao może uwolnić emocjonalne blokady i wspiera samoświadomość, a także rozwój osobisty. Ta roślina pomaga nam wzmocnić nasze połączenie z samym sobą i innymi. Spotkanie w tej przestrzeni może mieć głęboko transformującą moc.

Kąpiel lodowa? Co tu się dzieje?! Podczas ćwiczeń oddechowych i kąpieli lodowej organizm jest poddawany intensywnym bodźcom stresującym, co prowadzi do zwiększenia przepływu krwi i dotlenieniu tkanek. Ćwiczenia oddechowe składają się z kontroli wdechu i wydechu, co może pomóc w redukcji stresu i poprawie samopoczucia. Kąpiel lodowa natomiast, polega na zanurzeniu ciała w zimnej wodzie, co może pomóc w zmniejszeniu stanów zapalnych, zwiększeniu energii oraz poprawie krążenia. Obie metody stosuje się w terapii oddechowej oraz w treningach sportowych, aby poprawić wydolność organizmu i zdolność do radzenia sobie ze stresem. Spróbuj czegoś nowego i przekraczaj własne granice – w nagrodę będziesz mógł możesz skoczyć do cieplutkiego Jacuzzi 🙂

Spotykamy się w pięknym miejscu, w Karwianach, w okolicach Wrocławia. Będziesz mieć okazję doświadczysz intensywnych ćwiczeń oddechowych, pysznego ceremonialnego kakao jak również będziesz mógł przetestować Twój umysł podczas kąpieli lodowej. Wszystko to w fantastycznej atmosferze, w towarzystwie pięknej muzyki, zdrowego jedzenia i oszałamiającej lokalizacji. Bardzo cieszymy się Ciebie poznać!

Prowadzący: Michał, Rafał, Wiktor i Ola

Do wzięcia przez uczestników:

– Ręcznik, Klapki, Strój kąpielowy

– Białe/Jasne Ubrania

– Dresy

– Białe/Jasne Ubrania

– Szlafrok (opcjonalnie)

24h przed ceremonia nie wolno:
– Pić alkoholu
– Brać narkotyków
– Przyjść niewyspanym (8h snu)
– Jeść (przychodzimy na czczo)

AGENDA:

10:00 – 10:30 Przywitanie Gości
10:30 – 11:00 Wytłumaczenie agendy i technik oddychania
11:00 – 12:00 Ćwiczenia oddechowe
12:00 – 13:30 Ice Bath + Jacuzzi
13:30 – 14:00 Ceremonia Rapéh

14:00 – 15:00 Ceremonia Kakao + Medytacja

15:00 – 16:00 Sharing + Brunch
(zupa krem, owoce, przekąski, sałatka ze świeżych warzyw, domowy chleb)

 


Jak wygląda ceremonia kakao w “Blissful Ceremony”?

Film Promocyjny z naszej ceremonii we Wrocławiu

Agenda Ceremonii z ćwiczeniami oddechowymi, rapéh i kakao